Neden online davetiye kullanalım?

Özel günlerinizi sevdiklerinize duyururken kullanacağınız, yeni moda 'Online davetiye'nin tüm avantajlarını sizlerle paylaşıyoruz!  

Zamandan tasarruf etmenin en kolay yolu!

Evlilik töreni hazırlığı uzun soluklu bir maraton. Gelinliği seçmesi, mekan ayarlaması, yemeği, organizasyon şirketi gibi büyük ayarlamaların yanı sıra gelin buketi, duvak uzunluğu, renk tonlaması gibi birçok küçük ama önemli detaylara da vakit ayırmak gerekli. Tüm bu süre zarfında hazırlıklarda en çok zaman ayrılan unsurlardan biri de kuşkusuz davetiye. Bilgisayarınızı ya da telefonunuzu kullanarak yapacağınız seçimlerle, günler sürecek karar alma işlemini sadece saatlere hatta dakikalara indirdiğinizi düşünün. Düşüncesi bile güzel gelmiyor mu?

Stresi ve yorgunluğu biraz azaltalım!

“Tüm güzellikler, türlü yorgunluklarla gelir” derler. Evlilik hazırlığı da biraz böyle, gününüzü unutulmaz kılmak belki de uzun zamandır kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için yoğun çaba da gerekecek. Ancak, her zaman bu enerjiyi harcamaya gerek yok. ‘Online davetiye’ ile ne yolları aşındırmanıza, ne de kararsızlığın yoğun stresini yaşamanıza gerek kalmayacak. Belki seçim yapmaya çalışırken parmaklarınızı yorabilirsiniz ama o da tuzu biberi olsun diyelim…

Sizi en iyi yansıtan davetiye, kuşkusuz sizin elinizden çıkan davetiye!

Her ilişkinin kendi sihri ve kendi hikayesi vardır. Her ne kadar dışarıdan parçaları birleştirmeye çalışsanız da tam olarak uymaz. Sihrinizi ve hikayenizi yakınlarınızla paylaşacağınız özel gününüzden önce bu törenin ön gösterimini de tabii ki davetiye ile yapacaksınız. Bu nedenle en az töreninizin olduğu kadar, davetiyenizin de sizin dokunuşlarınız ve seçimlerinizden oluşması son derece önemli. Üretilmiş olandan seçmek yerine neden kendiniz sil baştan tasarlamayasınız ki?

Kapı kapı gezmeyelim, kargo şirketlerine para vermeyelim

Onca yapılacak iş, düzenlenmesi gereken yapılacaklar listesi varken, belki 1 hatta 2 hafta sonunu, elinizdeki yüzlerce davetiyeyi dağıtmaya harcamak hiç de mantıklı gelmiyor öyle değil mi? Bizce de. Siz götürmeseniz de verdiğiniz kargo size ayrıca ekstra bir maliyet çıkaracak, bu kez de ince hesaplarınız ister istemez bozulacak. Bunun yerine ister sosyal medyanızdan paylaşarak, isterseniz de e-posta olarak tüm davetlilerinize saniyeler içinde davetiyenizi ulaştırmak çok daha pratik, düzenli ve az maliyetli; tek tıkla tüm yakınlarınız özel gününüze hazırlanmaya başlayacak.

Kimseyi unutmayalım, mahcup da olmayalım!

Zarflarınızla kapı kapı gezdiğinizde bile ufak aksaklıklar yaşanabiliyor. Evde olmayanlar, adresleri karışanlar, unutulanlar derken iş bir anda telefonla çağırmaya kadar bile dönüyor. Oysa ki online davetiyenizle ilk etapta unutsanız da yanlış e-posta adresine de yönlendirseniz; düzeltmesi de göndermesi de hem hızlı hem kolay. ‘Ben göndermekle uğraşmasam?’ diyorsanız sosyal medyanıza koyduğunuz anda tüm davetlilerinizin haberi var!

Binlerce detayda boğulmasak mı?

Klasik davetiyelerinizde kağıdın maddesi, boyutu, üzerine eklenecek maddesi, zarfının çeşidi derken farkına bile anlam veremeyeceğimiz tonlarca detayın içinde kalıyoruz. Oysa online davetiyede tüm bunlar yerine seçtiğimiz temaya uygun davetiye seçeneklerini değerlendirip, kendimize uygun şekilde dizayn edebiliriz. Belki ismini bile bilmediğimiz maddelerin içinde boğulmak yerine çok daha keyifli fotoğraf seçimi, yazı stili gibi detaylarda bu stresli süreci de keyifli hale getirebiliriz!

Eh, Covid-19'u da unutmayalım!

Tüm bu maddelerin yanında, sevdiklerimizi korumak için, teması en aza indirgeyeceğimiz şekilde hareket etmemiz en önemli detaylardan biri. Her maddenin üzerinde kalıcılığı değişen Covid-19 virüsünden etkilenmemek için oluşturduğunuz online davetiyeyi paylaşmak yakınlarınızın sağlığını korumanız için en doğru çözümlerden biri olacaktır. Pandemi ile davetiyelerinizi online hazırlayarak, temassız paylaşabilirsiniz.

Evlilik töreninizi sevgiyle ve en önemlisi sağlıkla geçireceğiniz bir davetiye oluşturmak için aşağıdaki butona tıklayın!

Ücretsiz Davetiye Oluştur