Yeni moda: Online Davetiye

Hayatınızın en özel anlarından biri kuşkusuz, sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirdiğiniz, ‘evet’ çığlığını attığınız an. Bunu özel yapan asıl sihir ise, o çığlığı sevdiklerinizle paylaşmak. İster sade bir nikah ister güle oynaya eğleneceğiniz bir düğün düzenleyin; her zaman ailenizin, arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Yakınlarınıza bu kararı duyurmak da o an kadar önemli ve değerli. Bunu yaparken hem sizi yansıtan imzanızın bulunması hem de sevdiklerinize özel hissettirecek bir tasarıma sahip olmanız oldukça önemli.

Renginden desenine; temasından davet metnine kadar düzenlenmesi gereken birçok alanı bulunan davetiye, evliliğe hazırlanırken zaman ayrılması gereken işlerin başında geliyor. Her ne kadar yanınızda nedimelerinizle iş bölümü yapsanız da karar aşaması yine gelin ve damada kalıyor. Onlarca dükkanı dolaşıp, düzenlemesi için birçok kez yeniden zaman ayırmanızı gerektirecek olan davetiye için tüm bu zahmetten kurtulmak aslında mümkün. Hem de üretileni seçmek yerine kendi kendinize, tamamen sizi yansıtan bir davetiye tasarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey telefonunuz ya da bilgisayarınız!  

“Çarşıyı baştan sona dolaştık”, “Bunun tasarımını, bunun da renklerini beğendim”, “Baktık da en uygun bunu bulduk” gibi cümleler kurmak yerine “Yarım saatte hallettik”, “E ne kadar da kolaymış” diyeceksiniz. ‘Online davetiye’ ile yapmanız gereken tek şey, boşlukları doldurmak ve istediğinizi seçmek olacak. Bu yöntemle, renklerinden yazı şekline kadar her detayı zevkinize göre seçebilirsiniz. Boyutu, yanlış basımı, sayısı, kağıt kalitesi gibi birçok unsura dikkat etmeniz gereken geleneksel davetiye yerine daha kolay ve zamandan tasarruf edeceğiniz bu yöntemi kullanmaya ne dersiniz?

Dijitalleşen çağ ile birlikte artık birçok şey elektronik ortama taşındı. Bunlardan biri de neden davetiyeleriniz olmasın ki? Özellikle sosyal medya kullanımının arttığı günümüzde, yakınlarımızınkiler de dahil birçok haberi ‘yenilediğimiz anasayfa’dan alıyoruz. Süreç bu kadar ilerlemişken de artık en yakındaki düğünde masa masa dolaşıp ya da tüm hafta sonunu ayırarak kapı kapı gezip, küçük zarfları bırakmak yerine tek tuşla herkese davet göndermek hem zaman kazandırıcı hem de maliyet düşürücü! Bizce deneyin!

Haydi bir davetiye oluşturun! Siz de ne kadar kolay olduğunu görünce çok şaşıracaksınız!

Ücretsiz Davetiye Oluştur