Geleneksel davetiye ile Online davetiyeyi nasıl birleştiririz?

Online davetiyenin faydalarını daha önce paylaştık. Birçoğumuz da artık kullanıma geçmek istesek de hayatımızda yer edinmiş geleneksel davetiyeden de vazgeçemiyoruz. Bizde bunun için size bir çıkar yol bulalım dedik. Adım adım online davetiyeye geçmek için, gelenekselle ikisini birleştirme fikirleri sunalım istedik. 

1- Sorular mı var? Online Davetiyeye gelin!

Geleneksel davetiyenizi davetlilerinize teslim ettikten sonra eminiz ki hepsinin birçok sorusu olacak. Bu soruların çoğunu hepimiz biliyoruz. Tek tek herkese aynı soruların yanıtını vermek yerine, online davetiyenizde ‘Sorular’ bölümü oluşturup, genel olarak merak edilen soruları burada yanıtlayın. Geleneksel davetiyenize de online davetiyenizin linkini ya da Qr kodunu ekleyip, davetlilerinizin buradan tüm sorularının yanıtını bulacağına dair bir not bırakabilirsiniz. 

2- Uzaktakiler için ‘Online davetiye’yi kullanın! 

Geleneksel davetiyenin yarattığı belki de en büyük sorunlardan biri, uzaktaki davetlilere gönderirken yaşanan sorunlar. Yanlış adres ya da gönderilenlerin evde olmaması gibi sorunlar yaşanırken, kargo da ek maliyet yaratabiliyor. Biz de bunun için sizlere harika bir çözüm öneriyoruz. Yakınlardaki davetlilerinize geleneksel davetiyenizi dağıtın. Uzakta olanlara ister WhatsApp üzerinden ister mail ile online davetiyenizi iletin.

3- Katılıyorum/katılmıyorum bilgisi için Online davetiyenize yönlendirin!

Davetlilerin düğüne gelip gelmediğini ya da kaç kişi geldiğini tam tören anında öğrenmek genelde düğün sahibini zor duruma sokuyor. Biz de size bunu yaşamamak için yine bir kolaylık sağlıyoruz! Online davetiyenizde oluşturacağınız katılım bölümü ile gelen davetlilerin sayısını belirleyin. Geleneksel davetiyenize koyacağınız link ile davetlilerinizin bu bölümden katılım durumlarını bildirmelerini isteyin. 

4- Online davetiyenin en büyük avantajı konum bilgisi!

Hem sizin için hem de davetlileriniz için ayrı bir kolaylık olacak diğer unsur da ‘Online davetiye’de konum bilgisi paylaşabilecek olmanız. Özellikle özel gününüzde binbir türlü telaşın içindeyken davetlilerinize yol tarif etmek sizin için ekstra stres olacak. Ya telefon konuşmaları ya WhatsApp üzerinden konum atmalar… İşte bunların tamamıyla uğraşmamak için yapacağınız şey çok basit online davetiyenizin üzerinden konum bilginizi paylaşarak davetlileriniz için de kendiniz için de zamandan tasarruf yaratabilirsiniz! 

5- Geleneksel davetiyeniz ile vereceğiniz link üzerinden fotoğraf galerinize yönlendirin!

Düğün öncesi çektirilen birçok fotoğraf evinizin duvarlarını ya da sosyal medya hesaplarınızı süslüyor. Bu fotoğrafları daha etkin şekilde kullanmanız mümkün. Online davetiyenize bu fotoğrafları ekleyip, davetlilerinize göstereceğiniz bir galeri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Online Davetiyenizi Oluşturun!