Sepetim (- Ürün)
0 / 0

Sipariş

Nasıl sipariş verebilirim?

iyidavet.com’ da ücretsiz olarak kolayca hesap oluşturabilir, ana sayfada logomuzun sağ kısmında yer alan menüde Ürünler sayfasında bulunan ürünleri inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

a - Üyelik
Ana sayfada en üst menüde yer alan 'Giriş’ sekmesinden 'Hesap Oluştur' butonuna tıklayın ve açılan ekrandaki hesap oluşturma formunu doldurun.

b - Ürün Seçimi
Ana sayfada logomuzun sağ kısmında yer alan menüde Ürünler sayfasında bulunan ürünlerden beğendiğiniz ürünü  'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyin.

c - Teslimat ve Adres Bilgileri
En üstteki menüde ‘Sepetim’ sekmesi üzerine farenizi yaklaştırdığınızda veya ‘Sepetim’ sekmesine tıkladığınızda karşınıza çıkan ‘Siparişi Tamamla' butonuna tıklayınca adres ve ödeme bilgileri ekranına geleceksiniz. 

‘Adres Bilgileri’ adımında verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Koşulları ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucuğu işaretleyin. Adresi bilgilerini doldurmadan ‘Ödeme Bilgileri’ adımına geçiş yapamayacaksınız. 

d - Ödeme Bilgileri
Adres bilgilerini doldurduktan sonra ‘Ödeme Bilgileri’ sekmesine geçin. Ödeme bilgileri formunda kart bilgilerinizi doldurduktan sonra size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçip ödemeyi tamamlayın.

e - Sipariş Özet Kontrolü
Ödeme Bilgileri adımında siparişinizi tamamlamadan önce sayfanın sağ üst kısmındaki 'Sipariş Özeti' kartında seçtiğiniz ürünleri kontrol edin.

f - Sipariş Onayı
‘Ödeme Bilgileri’ adımında ödeme seçiminizi yaptıktan sonra mavi renkli öde butonunu tıklayarak sipariş onay ekranına geçebilirsiniz. Ekranın sol alt tarafında bulunan 'Sipariş Detayı’ butonuna tıklayarak siparişinizi inceleyebilirsiniz.

g - Sipariş Takibi
Sipariş onay ekranında sistem tarafından size verilen sipariş numarasını göreceksiniz. Siparişinizi ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘Hesabım’ butonuna tıklayınca açılan menüdeki ‘Siparişlerim’ sayfasından takip edebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Sorularınıza yanıt alamadıysanız bize yazarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bize Ulaşın